اخباری از سران فتنه - 1

حضرت آیه الله جنتی در 21 / 8 / 89 در خطبه های نماز جمعه از یکی از در خواست های دیگر نا به جا و غیر عادلانه " خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی " پرده برداشتند.

 بر اساس گفته های ایشان اخیرا این خانواده در خواست نموده است که پسر فراری خانواده که در فتنه 88 در کنار دیگر اعضاء خانواده نقش اساسی داشته است به ایران باز گردد. ایشان می گوید:

" درباره بعضی از این‌ها پیش‌تر بچه‌های اطلاعات پیش من می‌آمدند و ناراحت بودند ازاین‌که این فرد فسادهای گوناگون دارد و جرات ندارند علیه او دم بزنند. حالا بحمدللهطوری شده که امنیت از این فرد گرفته شده است، حالا توصیه می‌کنند که اگر آمد وخواست بیاید در فرودگاه دستگیر نکنند، چون هتک احترامش می‌شود. به خانه برود و بعداز آن که استراحت کرد، سراغش بروند. تازه زندان هم نبرند، خانه‌ای به او بدهید وترددهایش را محدود کنید و در عین حال در آن خانه در رفاه کامل باشد. همین‌طورخواسته‌اند که پرونده‌اش به اطلاعات و سپاه نرود و در همان قوه قضاییه آن هم توسطقاضی عادل ـ از نظر این‌ها ـ رسیدگی شود. قاضی عادل از نظر این‌ها کسی است که تبرئهکند و یا محکومیت کمی بدهد والا ظالم است. چنین توقعی وجود دارد که بی‌عدالتی است ".

/ 0 نظر / 21 بازدید