پاسخ به برخی سوالات جدید - 1

سلام علیکم
اقا همین اکبر هاشمی رفسنجانی قبلش باید از کلمه حضرت آیه الله استفاده می کردی و این یک نقض قانونه چون فقط آیه الله می توانند به خبرگان رهبری حضور پیدا کنن
شیر فهم شده ای جان برادر که دم از تالیفات در زمینه های سیاسی می زنی. حال اگر فردی با او پدر کشتگی داره چرا خودت را وسط این آش می کنی همون بهتر  وارد نشی تا بزرگ بمونی .

نیما.

 

-          اول آقا نیما ! یک سؤال :

در یک بیمارستان که متخصصین زیادی کار می کنند و حضور دارند مانند : مهندسی پزشکی، مهندس تأسیسات، مسئول کل حراست، حسابدار متخصص قسم خورده، متخصص ارتوپدی، متخصص رادیولوژی و ...... که ممکن است همه اینها فوق لیسانس یا دکترا داشته باشند، آیا وقتی می خواهند یک متخصص مغز و اعصاب پیدا کنند تا تومور مغزی یک بیمار را جراحی کند همه این متخصصین را یکجا جمع می کنند و از آنها می خواهند که در این خصوص رأی بدهند و یا فقط متخصصین مغز و اعصاب را جمع می کنند و از آنها می خواهند که فرد مناسب برای این کار را معین کنند؟ ............ خوب در خبرگان هم متخصصین فقاهت و عدالت را جمع می کنند تا فرد مناسب برای گرفتن تصمیمات کلیدی را پیدا کنند.( با توجه به این که ولی فقیه در جامعه فقط مدیریت می کند نه این که در همه مسائل دخالت کند).

-          دوم این که:

 بنده با ملقب کردن اکبر هاشمی به لفظ آیه الله از اول هم مخالف بودم اما این اصرار حزب کارگزاران و خانواده هاشمی بود که این اتفاق در رسانه های عمومی بیافتد. مگر الآن به بعضی افراد مثل انصاری و فلاحیان که در مجلس خبرگان هستند آیه الله می گویند؟

-          سوم این که:

به گفته های آقای سید حمید روحانی در مورد هاشمی رفسنجانی مراجعه کنید تا حقایق در مورد هاشمی بیشتر برای شما روشن شود و متوجه شوید که این دغدغه ها به خاطر پدر کشتگی دو نفر با هم نیست بلکه خوف من از ادامه حضور چنین افرادی در پست های حساس مملکتی است که با سرنوشت مردم سر و کار پیدا می کنند. ( برای دسترسی به گفته های آقای روحانی به بخش ششم  برگی از تاریخ انقلاب اسلامی ، که در همین وبلاگ نوشته شده مراجعه نمائید. روی عناوین مطالب وبلاگ کلیک کنید ).

-          چهارم این که :

کوچک و بزرگی افراد به هوشیاری است.

ضمنا هفته گذشته که هفته دوم آذر بود محمد رضا باهنر نماینده مجلس به نتیجه ای رسیده بود که قبلا نرسیده بود. او در مورد هاشمی گفت: هاشمی از خواص مردود جریان فتنه بود.

 

 

/ 0 نظر / 21 بازدید