پیامدهای پیروی از دین لیبرالیسم 1

 

پولا کینسکی در گفت‌وگو با مجله "اشترن" که در سایر نشریات از جمله "اشپیگل" نیز تکرار شده است، می‌گوید: «در برابر پدرم با گریه و زاری مقاومت می‌کردم، اما او بی‌اعتنا به التماس‌های من کار خود را می‌کرد و به آنچه می‌خواست می‌رسید.»

پولا کینسکی می‌گوید که دوران کودکی او در ترس و وحشت از پدری بیرحم سپری شده است. او می‌افزاید: «پدرم در زندگی عادی هم مثل فیلم‌هایش بیرحم و خشن بود. او از همه سوءاستفاده می‌کرد و برای هیچکس احترام قائل نبود.»

پولا کینسکی فرزند ارشد کلاوس کینسکی از ازدواج اول او با گیزلنده کوبک، خواننده آلمانی است. پولا کینسکی هنرپیشه تلویزیون و تئاتر است اما هیچگاه نتوانست به شهرت خواهر کوچکتر خود ناستازیا کینسکی برسد، که از ازدواج بعدی کلاوس کینسکی است.

پولا کینسکی درباره دوران کودکی و رابطه دشوار با پدرش کتابی نوشته است که به زودی در آلمان توسط انتشارات معتبر "زورکامپ" منتشر می‌شود. خانم کینسکی می‌گوید که در کتاب خود تلاش کرده مردم را با سیمای واقعی پدرش آشنا کند. او می‌گوید مردم از پدرش بت ساخته‌اند، درحالی که با چهره واقعی او آشنا نیستند.

کلاوس کینسکی معمولا در فیلم‌های سینمایی نقش افراد وحشی و شرور را ایفا می‌کرد. او با نگاه خیره و غضب‌آلود و حرکات تند و عصبی در ایفای نقش کاراکترهای روان‌پریش و غیرعادی مهارت داشت. اکنون دخترش می‌گوید که کینسکی در زندگی شخصی نیز مردی بیرحم و خشن بوده است.

کلاوس کینسکی یکی از نخستین هنرپیشه‌های سینمای آلمان بود که با بازی در وسترن های اسپاگتی از جمله "به خاطر یک مشت دلار" در هالیوود به موفقیت و شهرت فراوان رسید. منتقدان سینمایی به ویژه نقش‌آفرینی او را در فیلم‌های ورنر هرتسوگ، سینماگر آلمانی، تحسین کرده‌اند. هرتسوگ نیز در خاطرات خود از رفتار خشن و حرکات عصبی کلاوس کینسکی یاد کرده است که گاهی در طوفان خشم و غضب کار فیلمبرداری را متوقف می‌کرد.

با این حال، لوکی استیپتیک، برادر آقای هرتسوگ، به بی بی سی نیوز گفته است که هرتسوگ آماده اظهار نظر درباره این خبر نیست.

کریستین دیوید، زندگینامه نویس آقای کینسکی، نیز در گفت و گو با بی بی سی نیوز گفته که شایعه هایی درباره چند سال رابطه کینکسی با پولا مطرح شده است.

او گفت: "در اروپا، مخصوصا در آلمان، کلاوس کینسکی هواداران فراوانی دارد و عده ای او را بت می دانند. حالا خواهیم دید که [ سخنان پولا] در ماه ها یا هفته های آینده احتمالا چگونه جایگاه او را تغییر خواهد داد."

به گفته او "درباره همه اتهام ها باید تحقیق شود، قطعا هیچ کس مستثنی نیست،

مدافعان حقوق زنان: پرداخت پول به ازای سکس را غیرقانونی اعلام کنید

به روز شده:  14:34 گرینویچ - سه شنبه 04 دسامبر 2012 - 14 آذر 1391 

در حال حاضر اتحادیه اروپا، اختیار قانونگذاری در باره کار جنسی و روسپی‌گری را ندارد

بیش از دویست گروه فعال در زمینه حقوق زنان در اروپا، خواهان تصویب قوانین جدیدی شده‌اند تا پرداخت پول در ازای سکس در کشورهای اتحادیه اروپا، غیر قانونی شناخته شود.

گروه "لابی زنان اروپایی" که در این راه پیشگام شده، مجموعه‌ای از سازمان‌ها و گروه‌های مدافع حقوق زنان است.

مطالب مرتبط

موضوعات مرتبط

این گروه می‌گوید از زمان به کارگیری این سیاست در سوئد، در یک دهه پیش، روسپی‌گری خیابانی در این کشور به نصف رسیده است.

گروه‌های طرفدار حقوق زنان خواهان تغییر در قوانین مربوطه در اتحادیه اروپا هستند و امروز در نشست پارلمان اروپا درخواست خود را مطرح خواهند کرد.

این در حالی است که بسیاری از کارگران جنسی می‌گویند جرم دانستن کار جنسی و روسپی‌گری، منجر به آن می‌شود که این کار، به فعالیتی زیر زمینی تبدیل شده که این خود، زمینه افزایش خشونت‌ و تجاوز جنسی را فراهم می‌کند.

مدی سوج، خبرنگار بی بی سی در بروکسل می‌گوید "لابی زنان اروپایی"خواهان آن است که به جای مجازات زنانی که خدمات جنسی ارائه می دهند، افرادی که مشتری این خدمات هستند، جریمه شوند.

این گروه بر این باور است که چنین رویکردی، خروج روسپی‌ها از این صنعت را تسهیل می کند، تغییر در رفتار‌ها را در پی آورده و تقاضا برای روسپیگری را کاهش می‌دهد.

فعالان حقوق زنان از ۲۵ کشور اروپایی در نشست امروز پارلمان اروپا حاضر خواهند شد تا حمایت خود را از تغییر قوانین مربوطه نشان دهند.

مخالفان این پیشنهاد می‌گویند داشتن صنعت سکس کنترل شده و تحت نظارت، گزینه بهتری به شمار می‌رود.

در هلند، اتریش و آلمان، کارگران جنسی برای ارائه خدمات خود ثبت نام می کنند و در مقابل، از حقوق و مسئولیت‌های مشابه سایر مشاغل برخوردار می‌شوند.

بسیاری از کارگران جنسی می‌گویند این چنین روشی، امن‌تر است و شرایط کاری را برای آنها بهبود می‌بخشد.

در حال حاضر اتحادیه اروپا، اختیار قانونگذاری در این باره را ندارد اما قوانین تصویب شده توسط این اتحادیه در باره قاچاق انسان، از سال آینده به اجرا در خواهند آمد.

مقام‌های این اتحادیه می‌گویند که قاچاق انسان و روسپیگری دو موضوع وابسته به یکدیگر هستند.

قرار است این اتحادیه نظرات سایر کشورهای عضو در این باره را مطالعه کند و در سال ٢٠١۶ گزارشی را در این مورد ارائه دهد.

 

/ 0 نظر / 27 بازدید