نکته 4 ( در خصوص مسلک لیبرالیسم )

 

لیبرالیسم یک دین است و نماد آن " کراوات " و " برهنگی " است

 

یکی ازمهمترین راههای نفوذ دین لیبرالیسم به جوامع اسلامی الگو نمودن هنرپیشه های فاسد است که با عبور از خطوط قرمز و هنجار شکنی عملا راههای بی بند و بار شدن را برای جوامع اسلامی به ارمغان می آورند.

×××××××××××××××××

خبری از خبر گزاری فارس

/تکمیلی/نمایی دیگر از پشت پرده زشت سینما

اقدام وقیحانه هنرپیشه فیلم اصغر فرهادی

خبرگزاری فارس: بازیگر زنی که چندی پیش با گریختن از ایران چند نقش درجه 3 و 4 در چند فیلم هالیوودی پیدا کرده بود، دست به اقدامی وقیحانه و خلاف عفت عمومی زد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، انتشار تصاویر مستهجن حضور «گ- ف» در یک فیلم مبتذل فرانسوی بر روی سایت‌های اینترنت ، نمای دیگری از پشت پرده زشت سینما را برملا کرد.
نکته جالب توجه آنجاست که در تیزر تبلیغاتی این فیلم، هیچیک از هنرپیشه‌ها به جز این هنرپیشه ایرانی، حاضر به نیمه عریان شدن نمی‌شوند.
گفتنی است چندی پیش برخی مسئولان فرهنگی تلاش بسیاری را انجام دادند تا این بازیگر را از طریق لابی‌های دولتی به کشور بازگردانند که این اقدام با مخالفت رسانه‌های انقلابی و هنرمندان متعهد روبرو شد.

سرانجام بازیگری که کشورش را ترک کرد و به سینمای هالیوود پیوست، چیزی جز بی اخلاقی نبود.

به گزارش خبرگزاری فارس، انتشار عکس نیمه برهنه «گ- ف » در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز با بازی در نقش مادری فداکار در فیلم «میم‌ مثل مادر» خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است.

آنچه که در ابتدا به نظر می‌رسید که توطئه‌ای است برای هرچه بدنام‌تر شدن این بازیگر فراری، اولین بار توسط خود او با افتخار در صفحه فیس‌بوکش منتشر شده است.
گ – ف  که روزی در عرصه سینمای ایران فعال بود، پیش از این نیز برای بازی کردن در یک فیلم درجه ۳ یا ۴ غربی، تن به بازی در صحنه‌های غیراخلاقی داده بود.
گویا این عکس از فیلم کوتاهی به نام مکاشفه‌ها برداشته شده که بازتابی از تنش و ناراحتی غرب از انقلاب‌های عربی و بیداری اسلامی است.
در فیلم کوتاه «مکاشفه‌ها» تعدادی بازیگر زن و مرد از جمله «گ – ف » با گفتن جمله‌های به ظاهر متفاوت و همگی با این معنای مشترک که من می‌توانم تغییری عمیق در خودم ایجاد کنم و این فقط خودم هستم که می‌دانم که این تغییر به چه معناست، اقدام به درآوردن لباس‌هایشان می‌کنند، البته نکته تاسف بار این است که در این میان ، فراهانی تنها بازیگر زنی است که وقیحانه بدن برهنه اش را به معرض نمایش می‌گذارد.

*************************

 

هفته پیش،( 30/ 6 / 91) در کنفرانس سالانه کارتونیست های آمریکا، تام تولز، کارتونیست سرشناس واشنگتن پست یک توصیه جانانه کرد؛ «فاحشه نباشیم». جسارتاً عرض کنم که بسیاری از ما اهالی رسانه در برابر «سرمایه»های سیاسی از این هم کمتریم...( یک نویسنده )

***********************

 

 

حرف ما به اهالی

 سینما وتئاتر پیرو

 مسلک لیبرالیسم

 درایران هم همین

 است ،

فاحشه نباشید

 

/ 0 نظر / 29 بازدید