فرهنگ اصلاح طلبان منافق - 1

- اصلاح طلبان به هیچ وجه فرهنگ حفظ حریم حرمت نامحرم ها را قبول ندارند.

- اگر بعضی از موارد را به ظاهر رعایت می کنند به خاطر فریب افراد ساده دل جامعه مردم ایران است.

- در دوران اصلاحات از یکی از خانمهای نماینده مجلس ششم که بر و روئی هم داشت نقل کرده بودند که در برخورد با یکی از دانشجویان پسر خود که داشت با او صحبت می کرد و آن پسر با حیا از سر عفت در هنگام صحبت زمین را نگاه می کرد، گفته بود: " به من نگاه کن! چرا زمین را نگاه می کنی ". ( البته این فرد حقیقت جو نبود)

بنده با وجود این که موارد زیادی از به اصطلاح اصلاح طلبان در بی عفتی در برخی و بی توجهی به مسائل شرعی در برخی دیگر سراغ داشتم اما در مورد این خانم که به ظاهر چادر هم به سر می کرد قبول نکرده بودم که این جمله را گفته باشد اما با دیدن عکسهائی از فاطمه حقیقت جو که او هم نماینده مجلس ششم بود و چادر هم به سر می کرد که مسائل شرعی را رعایت نمی کند و موارد متعددی از سید محمد خاتمی که دختران را دستمالی می کند بر قرائنم افزوده شد که احتمالا این قضیه هم باید صحت داشته باشد.

ببینید:

دگردیسی حقیقت جو  !!

واضحترین مدرکی که می توان به آن در مورد حقیقت جو استناد کرد نوع پوشش این خانم در جلسه میزگرد بیست ژوئن ٢٠٠٩ به همراه آقای کدیور و فردی به نام حمید دباشی در دانشگاه کلمبیا است که در این جلسه شما شاهد خواهید بود که حقیقت جو لباسی پوشیده که دستش را تا آرنج به صورت برهنه نمایش می دهد.

البته بنده در ویرایش قبلی عکس زیر را که بسیاری از سایتها آن را به خانم حقیقت جو نسبت داده بودند( یعنی فردی که در کنار گنجی ایستاده است ) را به عنوان خانم حقیقت جو مطرح کرده بودم که ایشان در قسمت نظرات وبلاگ بنده اظهار نموده اند که  "خانمی که در کنار اقای گنجی ایستاده است همسر اقای گنجی خانم معصومه شفیعی هستند.... برای صدق نوشته من هم می توانید اسم خانم شفیعی را در گوگل سرچ کنید و عکسها را با این عکس مقایسه کنید ". البته بنده چنین کاری را کردم اما واقعا نتوانستم خود را قانع کنم که این عکس شبیه عکس همسر اکبر گنجی باشد ولی به هر حال از خانم حقیقت جو می پذیرم و این عکس را متعلق به ایشان نمی دانم.

اما این مسئله باعث این نمی شود که بنده دست از این ادعا بردارم که خانم حقیقت جو از زمان انتقال به آمریکا نسبت به مسائل شرعی فردی مسامحه می کند.( نسبت به مسائل شرعی سیاسی  که کاملا فعالیت حرام اندر حرام می کند).

غیر از این مسائل، خانم حقیقت جو نوشته است که: " البته می دانم که این عکس به رسانه های زنجیره ای طرفداران دولت چاپ شده اما بنده بی اعتنایی کردم دلیل نگارش این مطلب در اینجا هم این بود که دیدم شما به ظاهر روحانی هستید و تصور کردم احتمالا به روز جزا باور دارید ".

البته دراین مورد باید به مشارالیها تذکر دهم که خداوند در مورد افرادی که در زمان پیامبر در ماه حرام به کاروان قریش حمله کرده بودند و عده ای از آنها را کشته بودند برای تبرئه آنها فرمود " الفتنه اشد من القتل ". پس باید به ایشان گفت فتنه ای که شما یکی از پایه های آن در آمریکا هستید که حتی نوع تحریم ها بر علیه ملت ایران را به آمریکائیها "گرا "  میدهید خیلی شدید تر از اشتباه یکی دو سایت در مورد نسبت دادن یک عکس به شمااست.   

 

/ 0 نظر / 27 بازدید